Varzene

Teknik donanım, kalite ve dürüstlük firma değerlerinin başında gelen VARZENE Metal sahip olduğu vizyon gereği hedeflerinin, teknik donanımına ve uzman kadrosuna yaptığı yatırımlarla gerçekleşeceğinin bilincindedir. Firmamız benimsemiş olduğu sürdürülebilirlik ilkesiyle kaliteli hizmet anlayışını korumakta ve her geçen gün genişleyen kadrosu ve yaptığı yeni yatırımlarla müşteri memnuniyeti arttırmaktadır.

Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi, 4500m² lik kapalı stok ve 2 yerde depo ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Varzene Metal, 30 farklı ülkeye özel çelik ihracatı yapmaktadır. Türkiye’nin en büyük kesim parkı olarak faaliyet gösteren firma, bünyesindeki tam teşekküllü metal laboratuvarı ve ısıl işlem tesisiyle dış ülkelere kalite sorgulaması yapmanın yanı sıra, müşterilerine mikro yapı fotoğraflı sertifika temin etmektedir.

Varzene Metal | Semra EKİNCİ ORHAN

Genel Müdür

Semra EKİNCİ ORHAN

Metalurji ve Malzeme Yüksek Mühendisi

semraekinci@varzene.com

Yüksek öğrenimini 2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde tamamlamış ve aynı üniversitede Yüksek lisans yapmıştır. Bitirme çalışması olarak Türkiye de de çok bilinmeyen bir ısıl işlem prosesi olan Kriyojenik proses ile çelik kalıplarının ömrünü kayda değer bir şekilde nasıl artırıldığına yönelik çalışmalar yapmıştır. Profesyonel iş yaşamına aynı yıl Birleşik Metal A.Ş. 'de satış mühendisi olarak başlayıp, 2006 yılında görevine Satış Müdürü olarak devam etmiştir. 2007 yılı içerisinde Varzene Metal A.Ş.'nin kurulumunda yer alarak, görevine üst düzey yönetici (Genel Müdür) olarak devam etmektedir. Çok iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Varzene Metal | Devrim AYTAŞ

Nitelikli Paslanmaz ve Nikel Alaşımları, Yönetici

Devrim AYTAŞ

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

devrimaytas@varzene.com

İlk ve orta öğrenimini Kocaeli’de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında Sakarya Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başlamış, Cu-B4C kompozit malzemeler ile ilgili çalışmalar yapmış ve bu çalışmalar uluslararası literatürlerde yayınlanmıştır. İngilizce bilmektedir.

Varzene Metal | Meltem DEDE

Metalurji ve Malzeme Müh. / Dış Ticaret Uzmanı

Meltem DEDE

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

meltemdede@varzene.com

İlköğrenim ve liseyi Ankara da tamamladı. 2014 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bitirme tezini Tİ6AlXFe alaşımlı implant malzemelerinin mekanik ve tribolojik özelliklerinin incelenmesi üzerine tamamladı. Lisansının tamamlamasının hemen ardından Londra ‘da dil eğitimi aldı yaklaşık 8 ay boyunca orada yaşadı. 2015 yılında İş Geliştirme Mühendisi olarak İstanbul ‘da çalıştı. 2016 yılında Varzene Metal ailesine katıldı. İngilizce Bilmektedir.

Varzene Metal | Tunçkan ŞENTÜRK

Metalurji ve Malzeme Müh. / İhracat Uzmanı

Tunçkan ŞENTÜRK

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

tunckansenturk@varzene.com

İlk ve orta 2003 yılında olmak üzere lise öğrenimini de 2007 yılında Tekirdağ’da tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. 2012 – 2015 yılları arasında uluslararası demir-çelik hurda gözetimi gerçekleştiren yabancı bir firmada uzman personel olarak çalıştıktan sonra, 2016 yılında Varzene Metal bünyesine katılmıştır . İngilizce bilmektedir.

Varzene Metal | Bayçu ONGUNYURT

Metalurji ve Malzeme Müh. / Dış Ticaret Uzmanı

Bayçu ONGUNYURT

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

baycuongunyurt@varzene.com

İlk ve orta öğrenimi Zonguldak’ta tamamladıktan sonra Lise eğitimini de Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede Malzeme Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başlamıştır. Bitirme projesini Anti-Şok Polistiren Köpük ürünlerinin geliştirilmesi üzerine tamamlamıştır. Ayrıca Lityum-iyon pil teknolojilerine yönelik çalışmalar yapmış ve bu çalışmaları uluslararası kongrelerde yayınlanmıştır. 2016 yılında Varzene Metal ailesine katılmıştır. İngilizce bilmektedir.

Varzene Metal | Songül POLAT

Muhasebe, Yönetici

Songül POLAT

songulpolat@varzene.com

1988 İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Sultangazi’de tamamladıktan sonra 2006 yılında çalışma hayatına atılmıştır. Satın alma ve muhasebe alanında geçen iki seneden sonra, 2008 yılında Birleşik Metal’de ön muhasebe olarak işe başlamıştır. 2012 yılında Varzene Metal’in finans departmanına geçmiş ve halen burada görevine devam etmektedir. 2013 yılında girdiği Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünü sürdürmektedir. İngilizce bilmektedir.

Varzene Metal | Fatih KARAGÖL

Mali İşler Müdürü

Fatih KARAGÖL

fatihkaragol@varzene.com

Trakya Üniversitesinden mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmaya başlamıştır. Ağırlıklı olarak danışmanlık, denetim, tekstil-mağazacılık, makine ve metal sektörlerinde hizmet vermiştir. Mali tablo analizi, denetim, bütçe ve vergi planlaması konularında uzmanlaşmıştır. Muhasebe ve finans alanlarının yanı sıra sistem analistliği yapmış, saha çalışmalarında yer almıştır. 2007 yılında katıldığı Varzene Metal ailesinde iş hayatını sürdürmektedir. İngilizce bilmektedir. Visual Basic ve SQL Server konularına hakimdir. Yazılım konusunda faaliyet gösteren bir sitede editörlük yapmaktadır.

Designed by IDS